O městě

Boskovice leží v Jihomoravském kraji. Patří do okresu Blanensko. Městem protéká řeka Bělá. Leží přibližně 55 km severně od Brna a 14 km severně od Blanska. Boskovice se nacházejí v nadmořské výšce 381 metrů nad mořem. Boskovice mají 11 566 obyvatel a výměra města je 27,83 km 2 . A rozdělují se 5 katastrálních území.

Byly založeny jako Trhová osada přibližně ve 13. Století. Město dlouhou dobu spadalo pod svůj samostatný okres, který byl v roce 1960 zrušen a byly přiřazeny pod okres Blanensko.

Nedaleko Boskovic nalezneme zámek Boskovice, vodní nádrž Boskovice, Westernový park a přírodní park Řehořkovo Kořenecko.

Boskovice má i spoustu slavných rodáků například objevitele Věstonické Venuše Karla Absolona, hokejistu Jana Koláře nebo dálkovou plavkyni Yvettu Hlaváčovovou.

Doprava 

Veřejnou dopravou

Z vlakového nádraží

Z vlakového nádraží se dá cesta na zimní stadion ujít pěšky. Cesta bude trvat přibližně 34 minut a bude dlouhá přibližně 2km. Dále lze využít autobusů, které jezdí z autobusového nádraží, které se nachází hned naproti vlakovému nádraží. Z autobusového nádraží vám jedou spoje 260,261,262 a cílová zastávka je U kapličky.

Z autobusového nádražní

Z autobusového nádraží se dá jít pěšky. Cesta bude trvat přibližně 34 minut a dlouhá bude přibližně 2 km. Dále lze využít autobusových spojů 260,261 a 262, cílová zastávka je U Kapličky.

Autem

Z Brna

Z Brna pojedete po silnici E461 (43) asi po 34 km sjedete doprava na silnici 150 (Boskovice, Prostějov) po které dojedete až do Boskovic. Zde se přes kruhový objezd i světelnou křižovatku dáte rovně stále po silnici 150. Po ní objedeme náměstí a až uvidíte ceduli MOTO SHOP 10m, odbočíte doprava do ulice Podhradí.  Po 80 metrech před ceduli sportovní areál odbočíme doleva a dojedete k zimnímu stadionu

Ze Žďáru nad Sázavou

Ze Žďáru nad Sázavou pojedete po silnici 19 až do křižovatky se silnicí E461 (43) za Sebranicemi. Zde se dáme doprava podél Motorestu Zlatá studna směr Brno. Po asi 900 metrech odbočíte doleva na silnici 150 (Boskovice, Prostějov) po které dojedete až do Boskovic. Zde se přes kruhový objezd i světelnou křižovatku dáte rovně stále po silnici 150. Po ní objedeme náměstí a až uvidíte ceduli MOTO SHOP 10m, odbočíte doprava do ulice Podhradí.  Po 80 metrech před ceduli sportovní areál odbočíme doleva a dojedete k zimnímu stadionu

Ze Svitav

Ze Svitav pojedete po silnici E461 (43) asi po 33 km sjedete doleva na silnici 150 (Boskovice, Prostějov) po které dojedete až do Boskovic. Zde se přes kruhový objezd i světelnou křižovatku dáte rovně stále po silnici 150. Po ní objedeme náměstí a až uvidíte ceduli MOTO SHOP 10m, odbočíte doprava do ulice Podhradí.  Po 80 metrech před ceduli sportovní areál odbočíme doleva a dojedete k zimnímu stadionu

Z Olomouce

Z Olomouce pojedete po dálnice D46. Na Exitu 24 sjedeme na Prostějov centrum a budeme pokračovat po silnici 150 směr Boskovice (Žďár nad Sázavou). Po přijetí do Boskovic pokračujeme stále po hlavní silnici, až dojedeme k velké reklamě na budově MOTO SHOP. Před ní se dáme doleva do ulice Podhradí.  Po 80 metrech před ceduli sportovní areál odbočíme znovu doleva a dojedete k zimnímu stadionu

 
Informace o turnaji
  1. Ubytování
  2. Město Boskovice
  3. Aréna
  4. Formát turnaje
  5. Partneři
  6. Kontakty
Facebook
Partneři

Hlavní partneři

Mediální partneři


 
 
 
Fotografie