16.07.2017 | Redakce

Souhrn 4. dne: Oba české týmy ovládly základní skupiny

Poslední den základních skupin nabídl rozuzlení, kdo si zahraje o zlaté medaile a na koho zbude jen bitva o bronz. Z prvního místa se do finále v obou kategoriích probojovali české výběru, mezi ženami je doplní Francouzky, u juniorů to budou Italové.

 
 
 

Češky měly jistotu postupu do finále už po páteční výhře nad Francií. S Finkami tak mohly hrát uvolněně a bez stresu. Naopak finské hráčky ještě bojovaly o účast v boji o zlato, ani to však nezastavilo suverénní české hráčky. Ty v klidu vyhrály 7:2, skvěle se tak naladily na klíčový boj o nejcennější medaili.

Utkání mezi Francií a Itálií nabídlo zajímavou podívanou, nakonec šťastnějšími bily Francouzky, které si tak zahrají s Českou republikou o zlaté medaile.

V kategorii juniorů stačilo českému výběru k jistotě zlatého duelu bodovat proti Francii. Čeští mladíci ukázali svoji sílu a po relativně klidnému průběhu zakončili základní skupiny výhrou 3:1.

Do finále se probojovala i Itálie, která si celkem v klidu poradila se Švédy i Brity. První vzájemný souboj mezi Italy a Čechy nabídl hodně vypjatou podívanou, ve finále tomu nebude jinak, a tak se máme na co těšit.

Junioři:

Švýcarsko – Velká Británie 2:4

Itálie – Švédsko 2:0

Francie – Česko 1:3

Velká Británie – Itálie 2:4

Švýcarsko – Francie 0:11

Ženy:

Švýcarsko – Lotyšsko 11:0

Finsko – Švédsko 10:0

Francie – Lotyšsko 10:1

Itálie – Švýcarsko 1:0

Česko – Finsko 7:2

Itálie – Francie 0:4

 
Facebook
Partneři

Hlavní partneři

Mediální partneři


 
 
 
Fotografie