15.07.2017 | Daniel Kinc

Finále? Zní to velmi dobře, usmíval se po výhře nad Británií Davide Gatti

Boskovice – Druhý finalista ME v Boskovicích hráčů do 18 let je znám. Češi se o evropský titul utkají v neděli s Itálií, která si ve svém posledním duelu ve skupinové fázi poradila s britským výběrem 4:2! Ve stejnou chvíli ale Britové opouštěli scénu MS s hlavami nahoře. „Je to skvělá zkušenost. Někteří hráči nikdy předtím za britský národní tým nehráli, což je nyní může posunout na vyšší level,“ řekl britský gólman Winters.

 
 
 

„Finále? To zní dobře. Bylo pro nás velice důležité se dostat do finále, i když jsme věděli, že nehrajeme proti nejsilnějšímu soupeři. Hráli jsme přesně to, co jsme si řekli před zápasem, a přineslo nám to čtyři branky,“ zářil krátce po skončení duelu Davide Gatti.

„Dobrý zápas. Dřeli jsme, pokračovali v tvrdé práci a až do konce stáli při sobě,“ řekl po utkání unaveně brankář Nicholas Winters. Pro Brity zároveň celé ME porážkou s Itálií skončilo. „Je to skvělá zkušenost. Někteří hráči nikdy předtím za britský národní tým nehráli, což je nyní může posunout na vyšší level,“ řekl závěrem rozhovoru.


 
Facebook
Partneři

Hlavní partneři

Mediální partneři


 
 
 
Fotografie